O mnie i o blogu


Witam Cię na moim blogu.

Znajdziesz tu wiele przydanych, przygotowanych specjalnie dla Ciebie treści. Głównymi tematami bloga są męskie sprawy. Przeczytasz tutaj między innymi o tym jakie miejsca warto odwiedzić, jak dobierać odpowiednie spodnie, jakie książki warto przeczytać, jak nabrać motywacji do życia, co jest teraz w modzie i wreszcie rozwiąże Twój problem z pytaniem jak zmienić swoje życie na lepsze. Życzę Ci miłej lektury!

W swojej branży, codziennie spotykam się z różnymi ludźmi. Każdy z nich i nas ma swoje cele i marzenia, swoje priorytety, potrzeby, możliwości i zainteresowania, każdy inne. Z racji tego, że różni ludzie mają różne potrzeby postanowiłem zacząć blogować, aby dzielić się z wami moimi zainteresowaniami, pasjami, pokazać nowe perspektywy i świeże spojrzenie na codzienność, ale przede wszystkim stawiam na rozwój osobisty.

Nazywam się Oskar Litwin, mam 20 lat i  mieszkam w swoim rodzinnym mieście jakim jest Rzeszów. Moją pasją są podróże, uwielbiam  zwiedzać ciekawe miejsca. Interesuje się rozwojem osobistym, książkami, filmami, sportem oraz modą. Jestem osobą otwartą, optymistyczną, lubiącą ryzyko. 

Facebook

Obserwatorzy

Polecana Muzyka